-29%
, , ,

HiPP 2 Organik Combiotic Devam Sütü 350gr

Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Bu ürün doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin olası olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Bu ürün yetkili sıhhat çalışanının önerisi ile kullanılmalıdır

Son Kullanım Tarihi = Ocak 2023

70,00 TL 99,00 TL

HiPP 2 Organik Combiotic Devam Sütü 350gr;

Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Bu ürün doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin olası olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Bu ürün yetkili sıhhat çalışanının önerisi ile kullanılmalıdır.

Anne sütü gibi tüm bebek formüleri de karbonhidrat içerir ve bebeğinizin beslenmesinin önemli bir bölümünü oluşturur. Bebeğinizin dişlerinin karbonhidrat içeren sıvılarla sık veya devamlı temas etmesi dişlerinin çürümesine ve ileride sıhhat mevzularına yol açabilir.Bebeğinizin uzun süre biberondan beslenmesine izin vermeyin ve çocuğunuza bardaktan içmeyi olabildiğince erken öğretin.

Optimum beslenme, bilhassa hayatın ilk aylarında hayati ehemmiyet taşımaktadır.Anne sütü vücudumuz için ihtiyaç duyulan bileşenleri, beyin ve görme gelişimi için çoklu doymamış yağ asitlerini (LCPs), bağırsak florasını destekleyen Probiyotik laktik asit kültürlerini ve Prebiyotik lif gibi optimum beslenme için bebeğinizin ihtiyacı olan her şeyi içerir. Bu yüzden anne sütü başlangıçtan itibaren optimum savunma sağlar.


Özellikler:

  • Tamamiyle Organik süt kullanılarak üretilmiştir.
  • HiPP 2 Organik Combiotic, organik sütten gelen protein muhtevanına sahiptir.
  • HiPP 2 Organik Combiotic, HiPP 1 veya rastgele bir bebek yöntemini takiben 6.aydan itibaren kullanılabilir
  • Hipp 2 Organik Combiotic prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini tertip etmeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve hayatını destekler.
  • Hipp 2 Organik Combiotic probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini tertip etmeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.
  • Prebiyotik bileşen tüketimi günlük 8g’ı aşmaması gerekir.
  • İlave şeker içermez.
  • Gluten içermez.

Son Kullanım Tarihi = Ocak 2023

0 incelemesine dayanarak

0.0 ortalama
0
0
0
0
0

İlk yorum yazan siz olun;

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz bir yorum yok.