Garanti Şartları

GARANTİ ŞARTLARI

www.BebekMamalari.com üzerinden alınan bütün ürünler, aksi belirtilmediği takdirde üretici ve ithalatçı firmaların garantisindedir. Garanti süreleri alınan ürünün üreticisi ve ithalatçısı tarafından farklılık gösterebilmektedir.

Kullanım, bakım ve taşıma nedeni ile şartların satın alan tarafından dikkate alınmadığında oluşan hasarlar, posta-nakliye-kargo sırasında oluşan hasarlar, faturasız yapılan başvurular garanti dahilinde değildir.

www.BebekMamalari.com üzerinden alınan ürünlerin garantisi sadece satıcı olan firmamız kapsamında hiçbir bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Yukarıda da açıklanan sebepler doğrultusunda, satın alan kişi ürünün garantisi ile ilgili www.BebekMamalari.com firmamıza değil; ürünün üreticisi ve ithalatçısı olan firmalara başvurabilir.

Garanti şartları, “Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik”e göre hazırlanmıştır. Üretici ve ithalatçıların, tüketicilere yönelik ürettikleri veya ithal ettikleri, mallar için garanti belgesi düzenleme zorunluluğu vardır. Belirtilen nedenle, satıcının garanti belgesi kapsamında herhangi bir hukuki sorumluluğu olmamaktadır.

www.BebekMamalari.com ‘dan satın aldığımız ürünler için, üretici garantisi olan ürünlerin garanti süreleri ve koşulları üretici ve ithalatçıya göre değişiklik göstermektedir. Garanti kapsamında olan ürünlerin, kullanıcı tarafından değişim veya iade edilmesi isteği için, garanti belgesinde mevcut olan üretici ve ithalatçı ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.