Ödeme ve Teslimat Şartları

ÖDEME VE TESLİMAT ŞARTLARI

www.BebekMamalari.com internet sitemizin güvenliğine son derece önem versek de; internet/sanal ortamda kredi kartı/banka kartı/sanal kart bilgilerini kullanmayı istemeyen alıcılar için; kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı ile tek çekim ve havale ile sipariş imkanı da mevcuttur. Ancak alıcıya kapıda ödeme hizmeti verildiği için, ek ücret alınmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğini kullanmak isteyen alıcı, ek ücret ödemek zorundadır.

Alıcı kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmak isterse, faiz oranlarının ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ile Alıcı arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda, firmamızın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Aşağıda bilgileri verilen hesaplardan istediğini seçerek, alıcılar tarafından EFT veya havale de yapılabilir. Ancak, alıcı tarafından firmaya EFT yapılarak ürünün bedeli ödenmişse, EFT’nin firmamız hesabına geçme tarihi dikkate alınmaktadır. Doğacak hataları ve karışıklıkları önlemek için, alıcı tarafından EFT veya havale yapılırken, EFT-havaleyi yapan kişinin bilgilerinin fatura bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması şarttır.. Eğer ki, alıcı hatalı gönderim yaparsa firmamıza bunu kesinlikle bildirmesi gerekir, bildirilmediği takdirde firmamızın sorumluluğu yoktur.

www.BebekMamalari.com sitesinden satın alınan ürünlerin kargo bedeli tamamen satıcıya aittir.

Siparişleriniz, banka tarafından onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Eğer ki, firmamız tarafından kaynaklanan bir aksilik doğarsa kullanıcının üyelik bilgilerinden haber verilecektir. İşbu nedenle, üyelik bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluklar nedeni ile, teslimat süreleri belirtilenden uzun olabilir. Böyle durumlarda anlayışınız için teşekkür ederiz.

www.BebekMamalari.com online hizmet veren bir internet alışveriş sitesidir. Aynı anda 24 saat boyunca birden fazla müşteriye alışveriş yapma imkanı sağladığı için az görülse de birden fazla müşterinin aynı ürünü alması söz konusu olabilmektedir ve ürünün stoklarının bitme ihtimali oluşmaktadır. Bu durumda, ödemesi internet üzerinden yapılan ürün eğer stoklarımıza mevcut değilse, en az 7 (Yedi) gün en fazla 40 (Kırk) gün bekleme süresi vardır.

İade, değişim, karşılıklı veya tek taraflı iptal durumunda, satın alınan her bir ürün için, 30 günlük yasal süre içinde  ödediğiniz toplam ücret tarafınıza iade edilecektir. Belirtilen yasal süre, işbu koşullar ile Mesafeli Satış Sözleşmeleri uyarınca satışın onaylanması anında kabul edilmektedir.

Gönderilecek EFT veya Havale sırasında alıcı ismi olarak “Kuzi Oyuncak İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Tekstil Özel Sağlık Gıda Otomotiv Oto Kiralama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi” görünmelidir.

1) BANKA ADI        : FİNANSBANK

İBAN NO                  : TR69 0011 1000 0000 0067 8822 91

ŞUBE ADI                : İNTERNET ENPARA

HESAP NO               : 67882291

2) BANKA ADI        : VAKIF KATILIM BANKASI

İBAN NO                  : TR26 0021 0000 0001 2246 1000 02

ŞUBE ADI                : MECİDİYEKÖY

HESAP NO               : 122461-2