Gizlilik ve Güvenlik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

www.BebekMamalari.com tarafından verilen tüm hizmetler Adnan Menderes Bulvarı No: 1 Muratpaşa/Antalya adresinde kayıtlı olan Kuzi Oyuncak İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Tekstil Özel Sağlık Gıda Otomotiv Oto Kiralama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olan firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Gelişmiş ve en son teknoloji ile desteklenen www.BebekMamalari.com internet sitesinden satın alma işleminin başladığı andan itibaren kullanıcı bilgisayarı ve ilgili bankalar arasında doğrudan şifreli iletişim oluşmaktadır. Satın alma aşamasında kullanılan kredi kartı bilgileri ile banka kartı bilgileri www.BebekMamalari.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görüntülenmemektedir.

KİŞİSEL VERİLERİN GÜVENLİĞİ

www.BebekMamalari.com üzerinden farklı nedenler ile kişisel veriler toplanabilmektedir. Bu durumlar;

  • Kullanıcı üyeliği veya BebekMamalari.com üzerinden çeşitli form veya anketlerin doldurulması ile üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri ( isim-soyisim, firma bilgileri, adres, telefon, e-posta vb.) www.BebekMamalari.com tarafından hayatın akışı ve işin doğası gereği toplanmaktadır.
  • BebekMamalari.com bazı dönemlerde kullanıcılara veya müşterilere kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, fırsatlar gibi teklifiler de göndermektedir. Ayrıca www.BebekMamalari.com sitemize üye olurken verilen bilgiler, firmamız tarafından bilgilendirme-mailler ve kısa mesajlar göndermek için kullanılabilir. Kullanıcılar bu bilgileri alıp almama konusunda her zaman tercih hakkına sahiptir. Bu haberleri almak istemediklerini www.BebekMamalari.com adresinden belirtmeleri gerekmektedir.
  • BebekMamalari.com üzerinden veya e-posta ile gerçekleştirilen onaylama sürecinde, kullanıcıların www.BebekMamalari.com’a elektronik ortamdan ilettikleri bilgileri, yapılan “Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve kapsamı haricinde üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
  • BebekMamalari.com internet sitesine kullanıcı tarafından üye olunduktan sonra www.BebekMamalari.com tarafından belirlenen amaç ve kapsam haricinde, istenen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından pazarlama amacı ile kullanılabilir.
  • Kişisel bilgiler, gerektiği zaman kullanıcı ile iletişim kurmak için de kullanılabilmektedir.
  • BebekMamalari.com ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcıların kimliğini ifşa etmeden çeşitli istatistik değerlendirmeleri, veri tabanı oluşturma ve araştırmalarda kullanılabilir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

www.BebekMamalari.com için, internet sitemizden 24 saat boyunca alışveriş yapan kredi ve banka kartı sahiplerinin güvenliğini her zaman en ön planda da tutmaktadır. Kullanıcılar tarafından gönderilen kart bilgisi hiçbir zaman üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. Ayrıca, kullanıcıların kredi ve banka kartı bilgileri ana sistemimizde ve saklanmamaktadır.

Sitemize üye olduktan sonra kullanıcı olarak girildiğinde internet tarayıcınızın alt kısmında bir anahtar ya da kilit simgesi yer almaktadır. Bu anahtar ya da kilit simgesi; 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolünü temsil etmektedir ve güvenilir bir internet sitesinde olduğunuzu belirtmektedir. Bütün bilgileriniz bu simge altında şifrelenerek korunmaktadır.

www.BebekMamalari.com üzerinden alışveriş yaparken herhangi bir nedenden dolayı e-posta gönderirken, asla kredi-banka kartı numarası, CVV kodu veya şifre asla yazılmamalıdır. Nedeni; e-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görüntülenebilmesidir. www.BebekMamalari.com firması, kullanıcılar tarafından e-posta üzerinden gönderilen bilgilerin güvenliğini hiçbir durumda garanti edemez.

KİŞİSEL BİLGİLERİN VE VERİ GÜVENLİĞİ

Kullanıcı üye olurken girdiği kişisel bilgileri sadece kendisi değiştirebilir. Bu nedenle kullanıcının üye giriş bilgilerini güvenle koruduğu takdirde başkalarının kullanıcı bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.

www.BebekMamalari.com için açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği iletişim kısmından kullanıcının merak ettiği bütün konular hakkında detaylı olarak bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti veren firmanın güvenirliği konusunda bilgi alabilir.

İSTİSNAİ HALLAR

Açıklanan sınırlı hallerde www.BebekMamalari.com, işbu “Gizlilik Sözleşmesi” hükümleri dışında kullanıcı veya üyelere ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir;

  • Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak,
  • BebekMamalari.com’un kullanıcılar ile yaptığı “Üyelik Sözleşmesi”nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamak amacı ile,
  • Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacı ile kullanıcılarla ilgili bilgilerin istenmesi,
  • Kullanıcıların güvenliklerini ve haklarını korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu durumlardır.

www.BebekMamalari.com, işbu “Gizlilik ve Güvenlik Politikası” hükümlerini istediği zaman internet sitesinde de yayınlamak veya kullanıcılara e-posta ile göndermek kaydıyla değiştirebilir. Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümleri değiştirildiği takdirde, yayınlandığı tarihten itibaren yürürlük kazanmaktadır.