-31%
, , , , ,

12 Vitaminli 6 Mineralli Sütlü 7 Tahıllı Pirinç Unu 250 Gr.

8,99 TL 12,99 TL

12 Vitaminli 6 Mineralli Sütlü 7 Tahıllı Pirinç Unu 250 Gr.

Arı 12 Vitaminli 6 Mineralli Sütlü 7 Tahıllı Pirinç Unu Kalsiyum, demir, fosfor, çinko ve magnezyum içeriyor. A, D, E, C,B1, B2, B6, B12 vitamini ve folik asit içermektedir. Su ile haşlanarak hazırlanmaktadır. Pişirerek hazırlayınız. Paketi açılmış ürünü 15 gün içerisinde tüketiniz. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Her kullanımdan sonra poşeti iyice kapatınız. Renklendirici ve koruyucu domuz yağı ve katkıları içermez.

İçerik;

Tahıl Unları (%45) (pirinç, tam buğday, yulaf, darı, arpa, mısır, çavdar, buğday lifi), öğütülmüş leker, laktoz(süt ürünü), yağsız süttozu (%10), peyniraltısuyu proteini (süt proteini), kazein (süt proteini), bitkisel yağ (hurma yağı, kanola yağı, ayçiçeği yağı), mineraller (kalsiyum, magnezyum, demir, çinko, mangan, iyot), vanilin, vitaminler (C, niasin, E, pantotenik asit, B1, B2, B6, A, folik asit, biotin, D, B12), laktoferrin.

Hazırlanışı;

  • Ellerinizi su  sabun ile tertemiz yıkayınız.
  • 50 g (3 tepeleme çorba kaşığı) Arı Vitaminli’yi 250 ml (3 çay bardağı) suya karıştırarak ilave ediniz. Zaten tatlandırılmış olduğu için şeker ilave etmeyiniz.
  • az sıcaklıkta ocakta kaynayıncaya kadar karıştırınız.
  • 1-2 dakika kadar pişiriniz.
  • bir tabağa bırakınız
  • vermeden önce soğumasını bekleyiniz.

Son Kullanım Tarihi = Ocak 2023

 

0 incelemesine dayanarak

0.0 ortalama
0
0
0
0
0

İlk yorum yazan siz olun;

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz bir yorum yok.